Ölümlere ALIŞMAYACAĞIZ! Haykıracağız. Eylül 01, 2020 6058 Ölümlere ALIŞMAYACAĞIZ! Haykıracağız. Tam söz bitti derken... Bir daha eksildik derken... Bir hekimi daha yitirdik. Sesimizi duyan var mı? #Ölüyoruz BENZER HABERLER 1 2 3 4 5 6 Silivri Yangını İçin Ses Vermeye Çağırıyoruz Dr. Erdal Atabek'i Andık Hastane Ziyaretlerimiz Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’yle Devam Etti Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezuniyet Töreninde Genç Meslektaşlarımızın Yanında Olduk İstanbul Depremine Yönelik Sağlık Hizmetinin Yapılanması Çalışma Grubu’nun Sempozyum ve Kongresi Kitaplaştırıldı Dr. Erdal Atabek’i Anıyoruz Bu HABERİ Paylaş! Facebook Facebook'ta Paylaş Twitter Yeni Adıyla X'te Paylaş WhatsApp WhatsApp'da Paylaş E-posta E-posta ile Gönder
İstanbul Depremine Yönelik Sağlık Hizmetinin Yapılanması Çalışma Grubu’nun Sempozyum ve Kongresi Kitaplaştırıldı