2022 14 Mart Tıp Haftası


  • Şubat 23, 2022
  • 754

2022 14 Mart Tıp Haftası  "Çocuk Gözüyle Doktorlar Ve Sağlık" Konulu Resim Yarışması Dereceye Giren Okullar

ANASINIFI (1.Kategori)

ALDIĞI ÖDÜL ADI SOYADI                       OKUL ADI
BİRİNCİ EGEMEN ÖKMEN   MUSTAFA MİHRİBAN BOYSAN ORTAOKULU ANASINIFI
İKİNCİ MASAL KIZIL   FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK ANAOKULU
ÜÇÜNCÜ ELİF NUR ÇETİNKAYA   BÜLENT ECEVİT ORTAOKULU ANASINIFI
       
MANSİYON ÇAĞAN YILMAZ   İLHAMİ AHMED ÖRNEKAL İLKOKULU ANASINIFI
MANSİYON SADE NAZ EKİN   BÜLENT ECEVİT ORTAOKULU ANASINIFI
MANSİYON ELİF ŞİMŞEK   BALİBEY İLKOKULU
MANSİYON SULTAN ŞAHİN   ATAKÖY VATAN ANAOKULU
MANSİYON EYLEM MELİSA KORKMAZ   BÜLENT ECEVİT ORTAOKULU ANASINIFI
MANSİYON ÖYKÜ PEKER   BÜLENT ECEVİT ORTAOKULU ANASINIFI
MANSİYON ALİ TOPRAK İNCE   GÜLBAHAR HATUN ANAOKULU

 1.2. SINIFLAR (2. KATEGORİ )

ALDIĞI ÖDÜL ADI SOYADI                       OKULU
BİRİNCİ SELİM YAHYA 2.Sınıf ÖZEL AND OKULLARI
İKİNCİ EMİR ŞAH 1-B ÖZEL FMV ERENKÖY IŞIK İLKOKULU
ÜÇÜNCÜ KAĞAN UZUN 2-B TOKİ ŞEHİT EFKAN KIRAN İ.O.
MANSİYON FATMA BETÜL GÜNGÖR 2-C ÖZEL BİRİKİM SÜHEYLA CEMİLE SAĞLAM İLKOKULU
MANSİYON EMİR TRİSTAN SENER 1-B FMV ERENKÖY IŞIK İLKOKULU
MANSİYON ELİF NUR BAŞAK 2-B MEV KOLEJİ BASINKÖY
MANSİYON BARIŞ YILDAN 2-E MEHMET AKİF ERSOY İLKOKULU
MANSİYON THALİA ÇAKAROĞLU 2 Sınıf ÖZEL PANGALTI ERMENİ OKULU
MANSİYON ÇAĞIN SERT 1-B ÖZEL FMV ERENKÖY IŞIK İLKOKULU
MANSİYON DURU ERGEN 2-G ÖZEL FMV ERENKÖY IŞIK İLKOKULU

3.4.SINIFLAR (3.KATEGORİ)

ALDIĞI ÖDÜL      ADI SOYADI                        OKULU
BİRİNCİ MELİSA BAŞDAR 3-A İSTEK BİLGE KAĞAN İLKOKULU
İKİNCİ MERT TAVŞANOĞLU 3-F FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK İLKOKULU
ÜÇÜNCÜ NEHİR ÇAĞLA ERSOY 4-A ANAKENT İLKOKULU
       
MANSİYON YUSUF ALSAMARA 3-C KÜLTÜR KOLEJİ
MANSİYON RÜZGAR KARAYÜREK 3-B ÖZEL EFDAL İLKOKULU
MANSİYON EYLÜL SÖNMEZ 3-C FMV NİŞANTAŞI İLKOKULU
MANSİYON KAYA KURDİKOĞLU 3-B FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK İLKOKULU
MANSİYON ALP DURMUŞ 4-D IRMAK OKULLARI
MANSİYON AYLİN ERCİL 4 Sınıf ÖZEL EYÜBOĞLU ÇAMLICA İLKOKULU
MANSİYON BERK EYMEN AKSOY 3-J PRF.DR. SEBAHATTİN ZAİM İLKOKULU

5.6.SINIFLAR (4.KATEGORİ) 

ALDIĞI ÖDÜL ADI SOYADI                         OKULU
BİRİNCİ EFE YÜKSEL 5-A FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK ORTAOKULU
İKİNCİ ZEYNEP ARSLAN 5-C BAHÇEŞEHİR OGUZ KAAN KOLEJİ
ÜÇÜNCÜ MELEK ÖZCAN 5-F BÜLENT ECEVİT ORTAOKULU
       
MANSİYON ECE BEREN AKKARA 5-C FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK ORTAOKULU
MANSİYON RÜZGAR ÇAĞDAŞ PAŞALAR 5-B SAFİR OKULLARI PENDİK
MANSİYON BURHAN GÜVENTÜRK 5-B ÖZEL ERDEM ORTAOKULU
MANSİYON SİMAY ÖZGÜMÜŞ 5-B TERAKKİ VAKFI ŞİŞLİ TERAKKİ ORTA OKULU
MANSİYON PERİT ERCENK 6-D REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU
MANSİYON AYŞE HAS 5-B SAFİR OKULLARI PENDİK
MANSİYON PELİN ARPAÇAY 5 Sınıf ESENYURT BİLİM VE SANAT MERKEZİ

7.8. SINIFLAR (5. KATEGORİ)

ALDIĞI ÖDÜL ADI SOYADI                         OKULU
BİRİNCİ TUANA ESER 8-G SEZAİ KARAKOÇ ORTAOKULU
İKİNCİ MUSTAFA EFE ALTUNTEPE 8-H PENDİK ÖMER NASUHİ BİLMEN İMAM HATİP ORTAOKULU
ÜÇÜNCÜ YASEMİN BORA 7 Sınıf ESENYURT BİLİM VE SANAT MERKEZİ
       
MANSİYON MAKNUNABANLI ABDUNAZAROVA 7-A LÜTFİ BANAT ORTAOKULU
MANSİYON SUDEM DURU DEMİR 7-D BÜLENT ECEVİT ORTAOKULU
MANSİYON İREM SU YILMAZ 8-A BÜLENT ECEVİT ORTAOKULU
MANSİYON COŞKUN YUSUF YAZ TÜRKELİ 7 Sınıf ÖZEL PANGALTI ERMENİ ORTAOKULU
MANSİYON MEVA DURGUT 7-C BÜYÜK REŞİTPAŞA ORTAOKULU
MANSİYON ULAŞ BOZKURT 7-J BÜLENT ECEVİT ORTAOKULU
MANSİYON ZEYNEP YILDIRIM 7-G HALİDE EDİP ADIVAR ORTRAOKULU

 


Bu HABERİ Paylaş!