2024 14 Mart Tıp Haftası Çocuk Gözüyle Doktorlar ve Sağlık Konulu Resim Yarışması Sonuçları Açıklandı


  • Şubat 26, 2024
  • 624

14 Mart Tıp Haftası kapsamında odamızca her yıl düzenlenen; Doktorlar ve Sağlık Resim Yarışması’nda 5 kategoride belirlenen birinci, ikinci ve üçüncüler ile mansiyona layık görülen öğrenciler belirlendi.

ANASINIFI (1. KATEGORİ)

DERECESİ ADI SOYADI OKULU
BİRİNCİ DEFNE SİBEL ŞİRİN BÜLENT ECEVİT ORTAOKULU
İKİNCİ KUZEY KIZILKAYA ÖZEL EYÜBOĞLU BATI ATAŞEHİR ANAOKULU
ÜÇÜNCÜ EMİR ÇELİK BÜLENT ECEVİT ORTAOKULU
MANSİYON ÇAĞLA ERTÜRK ÖZEL BURÇAK EYÜBOĞLU BATI ATAŞEHİR ANAOKULU
MANSİYON MİA KÖKSAL FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK ANAOKULU
MANSİYON ZEYNEP ARDA BÜLENT ECEVİT ORTAOKULU
MANSİYON SERHAT AYKUT ÖZEL EYÜBOĞLU DOĞU ATAŞEHİR ANAOKULU
MANSİYON DURU ÖZER FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK ANAOKULU

 

1-2. SINIFLAR (2. KATEGORİ)

DERECESİ ADI SOYADI OKULU
BİRİNCİ GÜZİDE DERUN ÖZGENCİL FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK İLKOKULU – 2/B
İKİNCİ EYLÜL GENÇ İTÜ GVO ÖZEL DR. NATUK BİRKAN İLKOKULU – 1/F
ÜÇÜNCÜ DEFNE AKDOĞAN ÖZEL NESLİN DEĞİŞEN SESİ OKULLARI – 1/A
MANSİYON PAMİR ARSLAN FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK ORTAOKULU – 1/G
MANSİYON HAKAN EKİCİLER FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK İLKOKULU – 1/F
MANSİYON YAMAN ALTUN HALKALI CUMHURİYET İLKOKULU – 2/A
MANSİYON SÜLEYMAN METE ATMACA FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK İLKOKULU – 2/F
MANSİYON DURU KÜÇÜKOĞLU FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK İLKOKULU – 1/F

 

3-4. SINIFLAR (3. KATEGORİ)

DERECESİ ADI SOYADI OKULU
BİRİNCİ TANEM KÖKSAL ÖZEL BURÇAK EYÜBOĞLU BATI ATAŞEHİR İLKOKULU – 4/B
İKİNCİ GÜNEŞ KARATEPE FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK İLKOKULU – 3/E
ÜÇÜNCÜ MERT KAZANCI ÖZEL BURÇAK EYÜBOĞLU BATI ATAŞEHİR İLKOKULU – 4/B
MANSİYON METİN EFE BİLGİN ÖZEL BURÇAK EYÜBOĞLU BATI ATAŞEHİR İLKOKULU – 4/B
MANSİYON ÖZGÜR BAHADIR SULTAN ALPARSLAN İLKOKULU – 3/C
MANSİYON ÖMER EGE ORTAKAYA BİLFEN ÇAMLICA İLKÖĞRETİM OKULU – 3/A
MANSİYON CAN BARTU ÜNVER TOKİ ŞEHİR ER YILMAZ ÖZDEMİR İLKOKULU – 4/C
MANSİYON SELİN ÜLSEVEN ÖZEL NESLİN DEĞİŞEN SESİ OKULLARI – 3/B

 

5-6. SINIFLAR (4. KATEGORİ)

DERECESİ ADI SOYADI OKULU
BİRİNCİ ADA ULUBAY ÖZEL NESLİN DEĞİŞEN SESİ OKULLARI – 5/B
İKİNCİ İPEK KİRKİT BİLFEN ÇAMLICA ORTAOKULU – 5/L
ÜÇÜNCÜ IRMAK ÖZHANOĞLU ATEKENT DOĞA KOLEJİ – 5/B
MANSİYON BADE SELİN URAL BİLFEN ÇAMLICA ORTAOKULU – 5/L
MANSİYON VERA DURU AYDIN ÖZEL NESLİN DEĞİŞEN SESİ OKULLARI – 5/A
MANSİYON ELİF AYTEKİN TOKİ ERDEM BEYAZIT ORTAOKULU – 5/D
MANSİYON DERİN SU YELÇO ÖZEL NESLİN DEĞİŞEN SESİ OKULLARI – 5-A
MANSİYON ADA ZEREN AYBARS AK ORTAOKULU – 5/B

 

7-8. SINIFLAR (5. KATEGORİ)

DERECESİ ADI SOYADI OKULU
BİRİNCİ YASİN ALKAN BÜLENT ECEVİT ORTAOKULU – 8/J
İKİNCİ LÜBNA DİAB İMAM BUHARİ İMAM HATİP ORTAOKULU – 7/A
ÜÇÜNCÜ ECRİN TEYMUROLU BÜLENT ECEVİT ORTAOKULU – 8/A
MANSİYON AMİN NANEOĞL BÜLENT ECEVİT ORTAOKULU – 8/B
MANSİYON ELİF NEHİR TEYMUROĞLU BÜLENT ECEVİT ORTAOKULU – 7/B
MANSİYON NUR TÜRKMEN BÜLENT ECEVİT ORTAOKULU – 8/C
MANSİYON MUHAMMED İBRAHİM  ÇELİK BÜLENT ECEVİT ORTAOKULU – 8/F
MANSİYON AZRA HİŞAN BÜLENT ECEVİT ORTAOKULU – 7/C

 

 

 


Bu HABERİ Paylaş!