2018 14 Mart Tıp Haftası Doktorlar ve Sağlık Konulu Resim Yarışması Sonuçları Açıklandı

14 Mart Tıp Haftası kapsamında Odamızca her yıl düzenlenen; Doktorlar ve Sağlık Resim Yarışması’nda 5 kategoride belirlenen birinci, ikinci ve üçüncüler ile mansiyona layık görülen öğrenciler belirlendi.

Anasınıfı (1.Kategori)

ALDIĞI ÖDÜL ADI SOYADI OKUL ADI
BİRİNCİ YUSUF EDALI ÖZEL BURÇAK EYÜBOĞLU BATI ATAŞEHİR ANAOKULU
İKİNCİ KUZEY KOÇ FMV ÖZEL IŞIK OKULLARI NİŞANTAŞI
ÜÇÜNCÜ HALİL İBRAHİM COŞKUN 29 EKİM İLKOKULU
MANSİYON ZİYA BORAN HALİS FMV ÖZEL IŞIK OKULLARI/NİŞANTAŞI
MANSİYON DENİZ GÜLBAŞ ÖZEL SOYAK YENİŞEHİR AK ANAOKULU
MANSİYON TİMUR ÖZTÜRK ÖZEL EYÜBOĞLU BATI ATAŞEHİR ANAOKULU
MANSİYON ARMİNA CARAJİA EYÜBOĞLU KEMERBURGAZ ANAOKULU
MANSİYON ENES KAAN BAYTUR ATAŞEHİR YAŞAM PAYLAŞIM ANAOKULU
MANSİYON DENİZ EGE İSTEK BİLGE KAĞAN ANAOKULU
MANSİYON KAAN KARADENİZ ÖZEL SOYAK YENİŞEHİR AK ANAOKULU
MANSİYON ALİ KALKAN AYDINLI ANAOKULU
MANSİYON EGEMEN KURTLUGİL ÖZEL BURÇAK EYÜBOĞLU BATI ATAŞEHİR ANAOKULU
MANSİYON İSMAİL TUNA KARAN 29 EKİM İLKOKULU

1.2. Sınıflar (2. Kategori)

ALDIĞI ÖDÜL ADI SOYADI OKUL ADI
BİRİNCİ RÜZGAR SU YAPICI EYÜBOĞLU KEMERBURGAZ İLKOKULU
İKİNCİ MEHMET BURAK YAŞAR FERİDUN TÜMER İLKOKULU
ÜÇÜNCÜ ATLAS ÖKTEM FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK İLKOKULU
MANSİYON DEFNE DEMİRCİ FMV ÖZEL IŞIK OKULLARI/NİŞANTAŞI
MANSİYON ÇAĞATAY MERT ÇAĞLAYAN AYDİL İLKOKULU
MANSİYON BADE KAYMAZ ÖZEL ŞİLE YÖNDER İLKOKULU
MANSİYON CEMRE DİLEK İSTEK BİLGE KAĞAN İLKOKULU
MANSİYON GÜNEY TOK İSTEK BİLGE KAĞAN İLKOKULU
MANSİYON DOĞU ÖZGÖZ FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK İLKOKULU
MANSİYON KEREM ERGÜN ÖZEL KÜÇÜKYALI TEKDEN KOLEJİ
MANSİYON MEHMET ÇİRKİN ATAŞEHİR ÖZEL YÖNDER OKULLARI
MANSİYON ALİ KAAN KARAAHMETOĞLU ÖZEL KÜÇÜKYALI TEKDEN KOLEJİ
MANSİYON ZEYNEP ELİS SANCAK TOKİ ŞEHİT EFKAN KIRAN İLKOKULU

3.4.Sınıflar (3.Kategori)

ALDIĞI ÖDÜL ADI SOYADI OKUL ADI
BİRİNCİ HASAN ŞENAY AYDİL KOLEJİ
İKİNCİ YUSUF GÜLER BAYRAMPAŞA İLKÖĞRETİM OKULU
ÜÇÜNCÜ LİLA BESBELLİ IRMAK OKULLARI
MANSİYON ARDA GERÇEKEROL BAYRAMPAŞA İLKÖĞRETİM OKULU
MANSİYON EMİRHAN ÇAYIRLI DENİZ-İŞ İLKOKULU
MANSİYON ELİF BALCI ÖZEL KÜÇÜKYALI TEKDEN KOLEJİ
MANSİYON ELİF KEÇECİOĞLU ATAŞEHİR YÖNDER OKULLARI
MANSİYON ASYA KADIZADE DENİZ-İŞ İLKOKULU
MANSİYON MUSTAFA HAKAN BAYLAN ÖZEL KÜÇÜKYALI TEKDEN KOLEJİ
MANSİYON TOLGA ATEŞ ÖZEL BURÇAK EYÜBOĞLU BATI ATAŞEHİR İLK VE ORTAOKULU
MANSİYON ALİ ÖZGÜRDAL NOTRE DAME DE SİON EĞİTİM VAKFI
ÖZEL NESLİN DEĞİŞEN SESİ OKULLARI
MANSİYON GÖKÇE NAZ YILDIZ KADRİYE FAİK KOPARAN İ.Ö.O.
MANSİYON MEHMET MERT ÖZGÜR BAYRAMPAŞA İLK ÖĞRETİM OKULU

5.6.Sınıflar (4.Kategori)

ALDIĞI ÖDÜL ADI SOYADI OKUL ADI
BİRİNCİ MUSTAFA ÖZ SANCAKTEPE AZİZ BAYRAKTAR İMAM HATİP ORTAOKULU
İKİNCİ RUKİYE İÇKİLLİ FETHİ GEMUHLUOĞLU ORTAOKULU
ÜÇÜNCÜ ŞEYDA NUR YAMAÇ ACIBADEM TÜRKTELEKOM ŞEHİT METE SERTBAŞ ORTAOKULU
MANSİYON UMUT ÜNAY SANCAKTEPE AZİZ BAYRAKTAR İMAM HATİP ORTAOKULU
MANSİYON BERAT AYDEMİR SANCAKTEPE AZİZ BAYRAKTAR İMAM HATİP ORTAOKULU
MANSİYON ZEYNEP ÇEVİK ÖZEL PİKARE ORTAOKULU
MANSİYON ARDA GOKA BAHÇEŞEHİR OKULLARI
MANSİYON ZEYNEP DRAMOĞLU ACIBADEM TÜRKTELEKOM ŞEHİT METE SERTBAŞ ORTAOKULU
MANSİYON ELİF BADE KURKAN İBB KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN ORTAOKULU
MANSİYON BEYZA ASLAN ACIBADEM TÜRKTELEKOM ŞEHİT METE SERTBAŞ ORTAOKULU
MANSİYON ÖYKÜ BAŞAK İTO YENİKÖY MEHMETCİK ORTAOKULU
MANSİYON ZEYNEP NEHİR ŞAHİN SAFFET ÇEBİ ORTAOKULU
MANSİYON NİL ÜNLÜ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL DR.NATUK
BİRKAN İLK VE ORTAOKULU

7.8. Sınıflar (5. Kategori)

ALDIĞI ÖDÜL ADI SOYADI OKUL ADI
BİRİNCİ BUSE KAHRAMAN DR.İLHAMİ FAYDAGÖR ORTAOKULU
İKİNCİ SERAY DOLUNAY BÜLENT ECEVİT ORTAOKULU
ÜÇÜNCÜ ILGIN HAVVA ASLAN ÖZEL PİKARE ORTAOKULU
MANSİYON HÜLYA KARAL SELAMİ ALİ ORTAOKULU
MANSİYON ZEYNEP DİLARA KOPAL BÜLENT ECEVİT ORTAOKULU
MANSİYON ALİ EMİR UĞURLU TBB KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN ORTAOKULU
MANSİYON ESRANUR AKKAYA REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU
MANSİYON SİMGE TUFAN BÜLENT ECEVİT ORTAOKULU
MANSİYON ELİF ARSLAN YENİ ÇAMLICA İMAM HATİP ORTAOKULU
MANSİYON ILGAZ ERİN ÜSKÜDAR ATA ORTAOKULU
MANSİYON BARAN ÖZTÜRK KÜLTÜR KOLEJİ
MANSİYON SERHAT YILMAZ BÜLENT ECEVİT ORTAOKULU
MANSİYON TUBA DİLEK ÜVEZLİ YILDIZ AYTAMAN ORTAOKULU