YÖNETİM KURULUMUZ VAKIF GUREBA'YI ZİYARET ETTİ


  • Ağustos 24, 2010
  • 1773

10 Nisan 2009 Cuma günü Vakıf Gureba Hastanesi Ortopedi Kliniği'nde görevli meslektaşımız Doç. Dr. Kahraman Öztürk'ün uğradığı saldırıya ilişkin ilk elden bilgi almak üzere 13 Nisan'da Yönetim Kurulu üyelerimiz Dr. Hüseyin Demirdizen ve Dr. Zeynep Solakoğlu hastaneyi ziyaret ettiler.

Önce Ortopedi kliniği asistanları ile görüşen heyet daha sonra olay yerini incelemek amacıyla Ortopedi Kliniği'ni ziyaret etti. Burada uzman hekimlerle görüşen ve servisi gezen heyet Başhekimliğe geçerek, Klinik Şefleri ve Başhekim'le görüştü.

Yönetim Kurulu üyelerimize olay hakkında bilgi veren Başhekim Doç. Dr. Turan Aslan, hastanedeki süregelen inşaatın durumunu da aktardı.Başhekim Yönetim Kurulu üyelerine inşaatın 3 ay içinde tamamlanacağını ve Ortopedi kliniğinin yeniden 6. kattaki yerine taşınacağını, bu süre içinde servisteki çalışma ortamının iyileştirileceğini söyledi.

Hekimlere ve sağlık çalışanlarına geçmiş olsun dileklerini ileten Yönetim Kurulu üyelerimiz, 14 Nisan 2009 tarihinde saat 12.30'da Vakıf Gureba Hastanesi bahçesinde kitlesel bir basın açıklaması yapılacağını duyurdular ve hekimleri ve sağlık çalışanlarını sorunlarına sahip çıkmaya ve basın açıklamasına katılmaya davet ettiler.


Bu HABERİ Paylaş!