10. Bireysel Satranç Turnuvası Kayıtları Başladı


  • Şubat 21, 2024
  • 286

İstanbul Tabip Odası tarafından 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla düzenlenen Bireysel Satranç Turnuvası’nın bu yıl 10'uncusunu düzenlemekteyiz.

6 tur İsviçre sistemi ve 35 dk. +30 sn. düşünme süresinde yapılacak turnuvaya online kayıt Türkiye Satranç Federasyonu İstanbul İl Temsilciliği sayfasında açılmıştır.

Aşağıdaki linkten turnuva yönergesine ve online kayıt sayfasına ulaşmak mümkündür.

Turnuvaya, çalışan ve emekli tıp doktorları, diş hekimleri, tıp fakültesi ve diş hekimliği fakültesi öğrencileri ile tabip odası mensupları katılabileceklerdir.

http://istanbul.tsf.org.tr/turnuva-haberleri/kurumsal-turnuva/4044-x-istanbul-tabip-odasi-14-mart-bireysel-satranc-turnuvasi-2024

Not:

• Turnuva final sıralamasına göre ilk üç dereceye giren sporculara Kupa, 1.’ye 4000 TL, 2.’ye 3000 TL ve 3.’ye 2000 TL’lik kitap-kırtasiye hediye çeki verilecektir.

• Turnuvaya katılım 30 kişi ile sınırlıdır. Üst katılım sınırına ulaşıldığında, katılımcılar başvuru tarih sıralarına göre belirlenecektir.

• Katılımcılar hekimlik yaptıklarını ya da tıp öğrencisi olduklarına dair bir belgeyi online başvuru sonrası ertanyardimci@gmail.com e-posta adresine ibraz etmek durumundadırlar.


Bu HABERİ Paylaş!