GENEL PRATİSYENLİK UZMANLIK EĞİTİMLERİ SÜRÜYOR


  • Ağustos 20, 2010
  • 1837

 

TTB Genel Pratisyenlik Enstitüsü’nün İstanbul’da sürdürdüğü Genel Pratisyenlik mesleki eğitimi (uzmanlık eğitimi) programına iki yeni grup daha katıldı. Odamızda yapılan tanışma toplantısında yeni gruplara eğitim programı tanıtıldı ve ardından kokteyl verildi.

Bilindiği gibi 1998 yılında kurulmuş olan Genel Pratisyenlik Enstitüsü, bir süredir Türkiye’nin değişik bölgelerinde Genel Pratisyenlik mesleki programları sürdürmekteydi. Bu kapsamda İstanbul’da, Silivri, Maltepe, Kadıköy ve İstanbul Merkez olmak üzere dört bölgede eğitimler yapılıyordu. Şimdi bu gruplara iki yeni grubun daha eklenmesiyle İstanbul’daki grup sayısı altıya yükseldi. Bu faaliyetlere ilişkin geniş bilgiye web sayfamızın Pratisyen Hekimler Komisyonu sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Genel Pratisyenlik Enstitümüz 29 Kasım 2008 tarihinde Ankara’da 3. Genel Kurul’unu topluyor. Bu haberin ayrıntılarına ulaşmak için tıklayınız.

Odamız Genel Kurula katılmak isteyen arkadaşlarımız için ücretsiz otobüs kaldırmaktadır. Otobüs 29 Kasım 2008 günü 01.00’de Taksim AKM önünden ve 01.30’da Kadıköy Evlendirme Dairesi önünden hareket edecek, aynı gün akşamı İstanbul’a geri dönecektir. Katılmak isteyen arkadaşlarımızın Odamızı arayarak isimlerini bildirmeleri gereklidir.


Bu HABERİ Paylaş!