e- BÜLTEN YAYINLANDI


  • Ağustos 20, 2010
  • 1945

 

Değerli Hekimler,

e-Bülten bundan böyle iki haftada bir sizlere konuk olacak. Hayatın bu denli hızlı akıp gittiği dünyamızda iki ayda bir yayınlanan Hekim Forumu'nun bu hıza yeterli olarak ayak uyduramadığı düşüncesi ile e-Bülten'i oluşturduk. Bülten size artık bilgisayarınız kadar yakın olacak ve yayın hayatına Hekim Forumu formatında devam edecek. Elbette bu arada Hekim Forumu iki ayda bir yayınlanmaya devam edecek. e-Bülten'i ancak İstanbul Tabip Odası kayıtlarında e-posta adresi olan meslektaşlarımıza gönderebileceğimizden dolayı bilgilerinizi güncelleyiniz ve değişen e-posta adreslerinizi en kısa zamanda bize bildiriniz.

Hekim Forumu İstanbullu hekimler ile Odayı bir araya getiren bir yayın olarak hayatını sürdürürken bu derginin hekimlerin bir forumu olmasını amaçladık. Bu sanal ortam dergisinde sizlerin görüşlerine, haberlerine, sevinç ve üzüntülerine daha fazla yer vermek amacındayız. Bu nedenle bize yazın. Her türlü görüşünüzü yazın. İstanbul Tabip Odası'nı tüm İstanbullu hekimlerin oluşturduğunu aklınızda tutarak yazın. Bu görüşlerin bültende olanaklar içinde yer alabilmesi için çalışacağız. e-Bültende ayrıca yapılacak toplantı, kongre ve kültürel etkinliklerin de duyurusunu yapacağız. Sanatın her dalında başarılı çalışmalar yapan hekim dostlarımızı daha geniş kitlelerin tanıması e-Bülten ile gerçekleşebilecektir.

e-Bülten'in İstanbul hekimleri ile odayı daha da yakınlaştıracağını umuyor, daha iyiye gidebilmek için önerilerinizi ve eleştirilerinizi bekliyoruz.

Dr. A. Özdemir Aktan
İstanbul Tabip Odası
Yönetim Kurulu Başkanı


Bu HABERİ Paylaş!