Resim Yarışması Ödül Töreni ve Sergi Açılışları Yapıldı

Tıp Haftası kapsamında Odamızca her yıl düzenlenen; “Doktorlar ve Sağlık Resim Yarışması” ödül töreni ile hekimlerin eserlerinden oluşan “Fotoğraf Sergisi”, “Resim ve Heykel Sergisi” açılış törenleri 12 Mart 2018, Pazartesi günü Çemberlitaş’ta yer alan Basın Müzesi’nde gerçekleştirildi.

“Doktorlar ve Sağlık Resim Yarışması”nda 5 kategoride belirlenen birinci, ikinci ve üçüncüler ile mansiyona layık görülen öğrencilere ödülleri Yönetim Kurulu Üyelerimiz Dr. İncilay Erdoğan, Dr. Muzaffer Başak, Dr. Hakkan Hekimoğlu ile Özel Hekimlik Komisyonu Üyesi Dr. Ümit Şen tarafından verildi.

Aileleriyle birlikte serginin yapıldığı Basın Müzesi koridorlarını dolduran çeşitli yaş gruplarından onlarca çocuk hem resimlerinin sergilenmesinin heyecan ve coşkusunu hem de ödül almanın mutluluğunu yaşadı.

Aynı gün hekimlerden gelen fotoğrafların yer aldığı Fotoğraf Sergisi ve yine hekimlerin eserlerinden oluşan Resim ve Heykel Sergisi de açıldı. Sergi açılışlarına çok sayıda meslektaşımız katıldı. Eserler 19 Mart 2018 tarihine kadar Basın Müzesi’nde sergilenecek.

Katkı ve katılım sağlayan tüm meslektaşlarımıza teşekkür ediyoruz.